Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu’nun Kızları İle Verdikleri Tatil Pozları ‘Hayali Saç Beyazlatır’ Dedirtti

Bu ay içerisinde gerek kuzeninin düğünü, gerekse doğum günü ile sık sık adını dilimizde gezdirdiğimiz Sinem Kobal, sosyal medyada yaptığı paylaşımla hepimizi mest etti. Genellikle kızlarının yüzünü paylaşmaktan kaçınan ve eşi Kenan İmirzalıoğlu ile aşkını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden Sinem Kobal’ın tatil pozları görenlere derin bir iç çektirip ‘hayali saç beyazlatır’ dedirtti.

Özellikle ‘Selena’ dizisi ile akıllarımıza kazınan ünlü oyuncu Sinem Kobal, 2016 yılında meslektaşı Kenan İmirzalıoğlu ile dünyaevine girmişti.

İkilinin beklenmedik aşkı herkes tarafından son derece beğenilmişti. Hatta evlilik kararları da büyük bir şoke etkisi yaratmıştı. Çift birbirlerine çok yakıştırılmış ve sosyal medyada binlerce övgü dolu yorum almıştı. Hala da almaya devam ediyor.

Biliyorsunuz Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu ilk kızları Lalin’i 2020 yılında kucaklarına almışlar ve anne-baba olmuşlardı.

Kendi aşklarını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden ve sık sık sosyal medyaya taşımayı tercih etmeyen çift, kızları Lalin’i de magazinden ve sosyal medyadan uzak bir şekilde büyütmeyi tercih etmişti.

Ardından 2022 yılında ikinci kızları Leyla’yı kucaklarına almanın heyecanını yaşadılar.

Bu ailenin her bir fotoğrafı samimiyet ve sıcaklık kokuyor desek abartmış olmayız. Basın mensuplarını ne zaman görseler sıcak ve içten bir sohbet edip yanlarından öyle ayrılıyorlar.

Özel günler hariç eşi Kenan İmirzalıoğlu ile sosyal medyada paylaşım yapmayan Sinem Kobal’ın, geçtiğimiz haftalarda katıldıkları düğünde yaşadığı sakatlık ve eşinin düşünceli hareketi çok konuşulmuştu hatırlarsanız.

Merdivenden inerken ayağının kayması dolayısıyla ufak bir sakatlık geçiren Kobal, kuzeninin düğününe sekerek katılmıştı. Basın mensuplarıyla sohbet ettiği esnada tek ayak üstünde durmasına eşi Kenan İmirzalıoğlu’nun içi elvermemiş, söyledikleriyle bizi mest etmişti.

14 Ağustos’ta 36. yaş gününü kutlayan Sinem Kobal, ailece yaptıkları tatilden paylaştığı fotoğraflarla bizleri adeta mest etti.

“Yaz ??♥️ süprizli ?” açıklaması ile yayınladığı pozlarda kızları ile uyumlu elbisesi bizi yumuş yumuş yaptı!

Gerçekten hayali saç beyazlatır cinsten. 🙂

Lalin’in güzelliği peki… ??

Lalin, Leyla ve bu güzel aile için ayrı ayrı maşallah alalım sizden!

Gerçekten bayılıyoruz bu aileye ne diyebiliriz ki… Daha çok böyle fotoğraflar isteriz diyeceğim de, nazar değmesinden korkuyorum!?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x