Xiaomi Mi Mix Fold 4 heyecan verici özelliklerle geliyor; yine ilk Xiaomi yapacak

Xiaomi‘nin geçtiğimiz Ağustos ayında tanıttığı Mix Fold 3 katlanabilir akıllı telefonunun ardından, Mix Fold 4 üzerinde çalıştığı ortaya çıktı. Duyumcuların paylaştığı bilgilere göre, Mix Fold 4, daha sağlam bir gövde ve menteşeye sahip olacak. Bu yenilikler sayesinde cihazın ömrü uzayacak ve katlanabilir ekranındaki kırışıklık azalacak. Cihazın iç donanımında ise 16GB RAM ve 1TB depolama alanı yer alacak. Daha önceki raporlardan Snapdragon 8 Gen 3 yonga setine sahip olacağını biliyoruz.

Cihazın 5000mAh kapasiteli bir batarya ile gelmesi ve 100W hızlı şarj desteğine sahip olması bekleniyor. Bu özellikler, Mix Fold 3‘ün 4800mAh kapasiteli bataryası ve 67W hızlı şarj desteğine kıyasla önemli bir iyileştirme olarak öne çıkıyor. Duyumcular, cihazın 50MP ana kamera, yeni bir periskop lens ve diğer kameralarla donatılacağını belirtiyor. Ayrıca, iki yönlü iletişimi mümkün kılacak uydu bağlantısı desteğine sahip olacak.

Xiaomi Mi Mix Fold 4 heyecan verici özelliklerle geliyor; yine ilk Xiaomi yapacak

Mix Fold 4‘ün, Mix Fold 3’te bulunmayan bir IP derecesine sahip olacağı ve özelleştirilmiş bir x-ekseni lineer motor ile geliştirilmiş dokunsal geri bildirim sunacağı belirtiliyor. Cihazın ağırlığının, kullanılan arka panel malzemesine bağlı olarak 220g ile 240g arasında olması bekleniyor.

Xiaomi‘nin son iki Mix Fold serisi akıllı telefonunu Ağustos ayında piyasaya sürdüğünü göz önüne alırsak, Mix Fold 4‘ün de benzer bir zaman diliminde tanıtılması muhtemel görünüyor. Cihaz hakkında daha fazla detayın gelecekte paylaşılması bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x